Snowkiting Kurzy

Kitesurf School CZ

Snowkiting Kurzy

July 8, 2021 News 0

Snowkiting kurzy

Snowkiting je stále nový progresivní sport, který se každým rokem stává více populárnější. U nás v Česku máme opravdu ideální podmínky pro snowkiting, spousta plání, kopců a v zimě i dostatek větru! Pokud nechcete nikde stát velké fronty na vlek a raději si jezdit po zasněžených pláních, ať už jen tam a zpět, po kolena v prašanu, nebo si sletět nějaký ten kopec, tak snowkiting bude právě pro Vás. S kitesurfing-school se ho naučíte rychle, ale hlavně bezpečně. Budou Vám k dispozici jedni z nejlepších riderů u nás a hlavně s mnohaletými zkušenostmi s učením. Našim cílem je hlavně Vaše spokojenost a efektivní výuka!

SNOWKITING KURZY A NAŠE ZKRÁCENÁ NABÍDKA

Nabízíme Vám velké množství snowkiting kurzů a je jen na Vás, který si chcete vybrat. Pokud se chcete se snowkitingem jenom seznámit nabízíme vám snowkiting kurz STEP 0.

SNOWKITING KURZY – STEP 0 je 990,-Kč podrobnosti níže

Další z naších snowkiting kurzů je jednodenní tzv. STEP 1. Ideální kite kurz pro ty, kteří už si chcou i zajezdit a zjistit o čem snowkiting opravdu je. Jedná se o celý den výuky ve skupince maximálně 2-3 studentů na instruktora.

SNOWKITING KURZY – STEP 1 je 2090,-Kč  podrobnosti níže

1 denní snowkitingový kurz tzv. STEP 2 je ideální pro ty, co chcou zažít super víkend na horách a zjistit úplně vše co snowkiting obnáší a bezpečně a hlavně bezproblému jezdit tam i zpět!

SNOWKITING KURZY – STEP 2 je 3 690,- Kč podrobnosti níže

2 denní snowkiting kurz STEP 3, kurz pro opravdové závisláky. Naučíte se jezdit v různých podmínkách, s různých snowkitingovým materiálem a také skákat.

SNOWKITING KURZY – STEP 3 je 5 550,- Kč podrobnosti níže

PŘÍPRAVNÝ „INTRODUCTION“ KITE KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – STEP 0

Pokud se chcete dozvědět více o základech kitingu (snowkitingu) a zjistit, zda Vás to bude vůbec bavit, tento kite kurz je určen právě pro Vás.Jde hlavně o seznámeni se s kitem, kdy se naučíte ovládat malý dvoulajnový kite, se kterým se naučí snad úplně každý. Naučíte se základní ovládání, manévry a pravidla, které využijete později s větším kitem. Dále se naučíte přichystat větší nafukovací kite, základní terminologii. Jde hlavně o zábavu …

Nezáleží na tom, zda je zima nebo léto.Tento kite kurz je možné absolvovat po celý rok.K tomu, aby byla naše výuka co nejefektivnější, doporučujeme max. 3-4 klienty na instruktora.

V ceně kiteboarding kurzu je zahrnut veškerý materiál potřebný k výuce (cvičný kite, trapéz, nafukovací kite)V ceně kiteboarding kurzu není zahrnuta doprava. CENA 990.-Kč

1-DENNÍ SNOWKITING KURZ – STEP 1

Snowkiting je u nás stále populárnější sport, který se každým rokem rozvíjí se můžete naučit i Vy. S nejlepšími ridery u nás a instruktory s mezinárodní licencí se snowkiting naučíte rychle, ale hlavně bezpečně. Podmínky v ČR jsou ideální. Snowkiting kurzy se konají po celé ČR, záleží na sněhových a větrných podmínkách.

1-denní snowkiting kurz je určen pro ty, kteří si chtějí snowkiting jen vyzkoušet a zjistit, o čem tento sport je nebo také pro ty co si myslí, že sporty jim jdou a 1-denní kurz jim bude stačit!
 Průběh snowkiting kurzů spočívá:-          základní teorie-          správné nastrojení a sbalení kitů-          základní ovládání 2-lajnového kitu-          bezpečnostní systém – co dělat v krizových situacích-          startování a přistávání 4-lajnového nafukovacího kitu-          samotná jízda na snowboardu nebo na lyžích
 Našim cílem je vždy efektivní výuka, kde po dokončení snowkiting kurzu bude kurzant sám bezpečně jezdit tam i zpět a hlavně si snowkiting kurz užije.

2-DENNÍ SNOWKITING KURZ – STEP 2

Chcete zažít super víkend na horách, kde nebudete muset stát fronty na vlek a místo toho budete neustále jezdit na lyžích nebo na snb? Tak tento snowkiting kurz je určen právě pro Vás. Během víkendu se naučíte bezpečně jezdit a poznáte, o čem tento stále nový progresivní sport je! S nejlepšími riderami u nás, kteří disponují dlouholetými  zkušenostmi, Vás naučíme snowkiting  rychle, ale hlavně bezpečně! Dbáme hlavně na efektivitu a Vaši spokojenost.

Průběh snowkiting kurzu spočívá:-          seznámení se s průběhem výuky-          základní teorie a terminologie-          ovládání 2-lajnového kitu-          bezpečnostní systém – co dělat v krizových situacích-          startování a přistávání 4-lajnového nafukovacího kitu-          samotná jízda na snowboardu nebo na lyžích-          jízda na switch, základní skokyNašim cílem ve 2-denním snowkitingovém kurzu je, aby jste si tento víkend hlavně užili a naučili se rychle a bezpečně tento stále nový progresivní sport. Budete se učit s tím nejlepším kite materiálem, který je na trhu, naše společnost má k dispozici nové modely kitů na sezónu 2011.Cena snowkiting kurzu zahrnuje:-          výbavu kitů značky NAISH a Flysurfer-          zapůjčení nejnovějších trapézů-          fotodokumentace z kurzů-          videorozbor Vašich prvních pokusů.-          možnost dopravy na spot tzv. spolujízda
 Cena snowkiting kurů nezahrnuje:-          ubytování-          strava-     dopravaCENA 3690,-Kč

4-DENNÍ SNOWKITING KURZ – STEP 3

Chcete se naučit snowkiting a na konci snowkiting kurzu umět jezdit v různých podmínkách a dokonce i skákat? Ideální snowkiting kurz pro ty, co chtějí zažít to, co snowkiting opravdu obnáší! Během 4 dnů se naučíte jezdit v různých terénech, ať už po rovině, do kopce, z kopce nebo taky skákat! Budete si moci vyzkoušet i různé druhy kitů. Pokud se chcete snowkitingu věnovat opravdu naplno a pokračovat i na vodě, tento snowkiting kurz je určen právě pro Vás.Průběh snowkiting kurzu spočívá:-          seznámení se s průběhem výuky-          základní teorie a terminologie-          ovládání 2-lajnového kitu-          nastrojení a sbalení kitu-          bezpečnostní systém, co dělat v krizových situacích-          startování a přistávání 4-lajnového nafukovacího kitu-          samotná jízda na snowboardu nebo na lyžích-          udržení výšky-          základní skoky, grabby, rotace, unhookCENA 5 500,-Kč