Kiteboarding kurzy recko

Kitesurf School CZ

Kiteboarding kurzy recko

July 8, 2021 News 0

Kiteboarding kurzy Řecko

ŘECKO, RHODOS – PRASONISI Kiteboarding v Řecku

Řecký ostrov Rhodos, jeden z nějjižnějších ostrovů v Řecku vůbec. Oblast Prasonisi, která se nachází na jihu ostrova Rhodos je specifická tím, že zde dochází ke spojení Středozemního moře s Egejským, tím zde dochází k prooudění severozápadního větru tzv. Meltemi, který zesiluje mezi úzkou části Prasonisi a ostrova, který je spojuje a umožnuje ideální podmínky pro kiteboarding v Řecku. Západní část ostrova je divoká s větrem foukajícím na břeh, zatímco východní část je příjemná s větrem foukajícím od břehu a krásně rovnou vodou. Písečná pláž spojuje tyto dvě části a vytváří jedny z nejlepších podmínek v Evropě pro kiteboarding.
Východní část nabízí opravdu ideální podmínky pro kiteboarding. Rovná voda, stálý vítr a mělko 20 metrů od pláže nabízejí nejlepší podmínky.

Klima

Na Ostrově je přes 300 slunečných dní, tím patří toto místo mezi jedno z nejvíce slunných míst v Evropě. Těžko můžete očekávat déšť v období od poloviny května do poloviny září. Teploty okolo 35 – 40 stupňů jsou běžné v období od června do záři. Stálý vítr od moře sráží teploty na Prasonisi na příjemných 28 stupňů. Voda v letních měsících se pohybuje okolo 25 stupňů.

Větrné statistiky

Ubytování
Pohodlný komplex je situován přímo na Prasonisi. Jediná možnost spát blíže u vody je na pláži ve spacáku. Řecký styl hotelů byl postaven v roce 1997 a nabízí Vám velmi pohodlné a čisté ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, sprchou a záchodem. Hotely umožňují polopenzi v typicky řecké taverně s širokou nabídkou jídel.
Pro náročnější z Vás je možné ubytování nedaleko od Prasonisi v 5* hotelu zvaném Atrium Prestige.

Kiteboarding kurzy v Řecku:
Kitesurfing-school Vám nabízí 7-denní kiteboarding kurzy v jedné z nejlepších lokalit v Evropě. Kiteboarding v Řecku Vám zajistí opravdu ideální podmínky pro Vás!

Cena 7-denního kiteboarding kurzu v ŘECKU (duben-červen)

  • 6 dnů výuky cca 30 hodin = 9 490,- Kč
  • ubytování přímo na Prasonisi = týden, cca 7000 Kč (snídaně) možnost i polopenze
  • rescue na prasonisi = týden 1875,- kč
  • letenka = 3000-4000,-Kč, odlety Praha, Brno, Ostrava
  • transfer rhodos-prasonisi-rhodos = 2000,- Kč

Cena KITE KURZU 9490,-Kč = cca 30 hodin výuky